NASZA OFERTA

REKLAMY ZEWNĘTRZNE

BILLBOARDY

Dobrze umiejscowione oraz oryginalnie zaprojektowane pomogą przyciągnąć uwagę masowego odbiorcy.

INVEST GM
INVEST GM

LITERY WIELKOFORMATOWE

Każda firma, która chce pokazać klientom i kontrahentom, że nadąża za trendami, decyduje się dziś właśnie na to rozwiązanie

Litery wielkoformatowe pozwalają też na pełną dowolność przy ich projektowaniu. Mogą mieć dowolny kształt, rozmiar, czy kolor, a także być podświetlane.

KASETONY ZEWNĘTRZNE

Są nową wariacją klasycznego szyldu. W dzień dzięki przestrzennemu formatowi wyglądają intersująco i profesjonalnie, w nocy przyciągają uwagę dzięki podświetleniu.

INVEST GM

BANERY

Czasem najprostsze rozwiązania są tymi najlepszymi. To stosunkowo tanie rozwiązanie, które pozwala dotrzeć do masowego odbiorcy.
Jeśli nie wiesz, gdzie go powiesić, możesz wynająć tablicę reklamową na terenie naszej siedziby – przy ulicy Królewskiej w Milanówku, głównej drodze na trasie Pruszków – Grodzisk Mazowiecki.

MASZTY

Maszty reklamowe są świetnym sposobem na dodanie siedzibie firmy prestiżu. Niewiele firm decyduje się na to rozwiązanie dlatego przyciąga ono uwagę.

INVEST GM

SZYLDY

Zasadniczo klasyczne szyldy wyszły już z mody…chyba że chcemy nadać naszej siedzibie wyglądu retro, czy industrial. Odpowiednio zaprojektowany i wykonany szyld idealnie sprawdzi się w takiej roli.

WYKLEJANIE DRZWI, OKIEN I PANELI

Mogą pełnić rolę reklamy lub witryny sklepowej, w obu wariantach sprawdzają się świetnie. Jest to optymalne rozwiązanie w przypadku okien, czy drzwi, za którymi znajduje się coś, czego nie chcemy pokazywać osobom z zewnątrz.

INVEST GM
INVEST GM

TOTEMY

To konstrukcja przeznaczona dla tych, którzy potrzebują przedstawić wiele brandów na jednym elemencie. Idealnie pasuje do centrum handlowego, biurowca, bądź firm które są dystrybutorami wielu marek.

PYLONY

To konstrukcje, które mają mnóstwo zastosowań – od słupów przy stacjach benzynowych, po drogowskazy na terenie większych zakładów. Mogą też pełnić np. funkcję totemów. A jaki pomysł na pylon macie Wy?